Szkolenia dla właścicieli i pracowników mikro i małych przedsiębiorstw.

Organizujemy zarówno zamknięte szkolenia, przygotowane specjalnie dla konkretnych organizacji oraz szkolenia otwarte – dostępne dla każdego. Specjalizujemy się w szkoleniach dla właścicieli i pracowników mikro i małych firm

Realizujemy zarówno szkolenia w formie tradycyjnej jak i zdalnej. Dzięki realizacji projektu dofinansowangeo Regionalnego Programu Operacyjnego woj. lubelskiego, możemy zorganizować interaktywne szkolenia on-line  (webcasty, webinary). Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami!

Szkolenie z negocjacji, oparte jest na Harvardzkim Projekcie Negocjacyjnym – przełomowym projekcie badawczym, prowadzonym na uniwersytecie Harvarda dotyczącym procesu negocjacyjnego. Z wyników tego projektu, korzystają najwięksi negocjatorzy zarówno w firmach jak i przy konfliktach zbrojnych czy negocjacjach z przestępcami.

 

Cele szkolenia:

  • Przygotowanie uczestników do jeszcze skuteczniejszego prowadzenia negocjacji handlowych.
  • Poznanie stylów negocjacyjnych.
  • Rozwijanie umiejętności negocjacyjnych w oparciu o harwardzki projekt negocjacyjny.
  • Doskonalenie zasad skutecznej argumentacji.
  • Przedstawienie skutecznych sposobów panowania nad własnymi emocjami i wywierania wpływu na partnera podczas negocjacji.
  • Praktyczne przećwiczenie technik negocjacyjnych.

 

Szkolenie najbardziej przyda się osobom które na co dzień w pracy negocjują – z dostawcami, odbiorcami, bankami itp. Olbrzymią korzyść z poprawy umiejętności negocjowania odniesie praktycznie każdy, ponieważ:

„Negocjacje są częścią życia. Każdy negocjuje niemalże codziennie, nawet wtedy,

gdy nie zdaje sobie z tego sprawy. Chcesz tego czy nie, ale jesteś negocjatorem”.

                                                                                              [R. Fisher, W.Ury „Dochodząc Do tak”]